Акція «Портфель до школи»

Працівники центральної міської бібліотеки для дітей долучилися до акції «Портфель до школи», яку ініціювала громадська організація «матерів дітей-інвалідів та інвалідів Олександрії «Серце матері»  та Олексіївська недільна школа.

Благодійну акцію «Портфель до школи» вже вдруге проводить  громадська організація,  аби допомогти дітям із малозабезпечених, багатодітних та неповних родин, а також дітям з інвалідністю зібратися до школи. 

29 серпня привітали майбутніх школяриків з особливими потребами і бібліотекарі, організувавши справжнє свято «Добрий день, школярику!». 

Кімнату казок  заполонив дитячий сміх, а все тому, що до дітей завітали герої улюбленої казки «Золотий ключик, або Пригоди Буратіно» та незвичайна дівчинка Одиниця.  Близько тридцяти дітлахів розважалися з дівчинкою-веселункою, Буратіно, Мальвіною, Карабасом Барабасом, П’єро,  які підготували для малечі веселі та рухливі конкурси. Ніхто не лишився глядачем, усі дружньо змагалися між собою, розділившись на дві команди. 

А ще казкові герої в ігровій формі повторили з  дітьми  правила поведінки в школі, на перервах, безпечного поводження по дорозі до школи та участі в активних іграх. Яскраві герої вчили дітей добру, вірі в чудеса, міцній дружбі та справедливості.

Незабаром пролунає  шкільний дзвінок. Тож організатори заходу побажали всім присутнім навчатися лише на відмінно, не хворіти, слухатися своїх батьків та досягати високих успіхів. А ще кожен з учасників свята отримав канцтовари до школи.

Акція «Портфель до школи» була проведена в рамках проекту «Корекційно-розвиваюча студія «Сонячні зайчики», який  підтриманий Британською Радою в Україні.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.