1

Акція «Дерево добрих побажань»

Життя прекрасне та дивовижне. Кожна людина в світі має бути щасливою. Щасливі люди – запорука гармонії та злагоди у світі.

Cаме 20 березня, в день весняного рівнодення, коли ніч практично зрівняється зі світлою частиною доби, відзначається одне з найоригінальніших і водночас незвичних свят – Міжнародний день щастя. Автори ідеї хотіли показати: на щастя абсолютно всі мають рівні права, як і на те, аби щодня зустрічати сонце.

До цього нового, але такого позитивного свята долучилася і центральна міська бібліотека ім. О.Пушкіна, користувачі якої «виростили» дерево добрих побажань, плодами якого стали побажання незнайомому другу. Таким чином, кожен відвідувач бібліотеки цього дня отримав приємний сюрприз, який просто не міг не підвищити настрій, додати сонечка у похмурий день.

Окрім гарних побажань, чарівні герої дарували посмішки, відволікали від буденності і робили похмурий день трішечки барвистішим. У відповідь перехожі розповідали про те, як вони розуміють поняття «щастя» та яке в них воно є.

Бібліотека завжди об’єднує людей навколо гарних справ і доводить: кожен з нас може зробити щось хороше і подарувати цьому світу крапельку доброти і радості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.