2

Афганські сторінки хвилюють моє серце

 

15 лютого – День вшанування пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. Саме в цей день 28 років тому, у 1989 році, згідно з наказом командування, останній солдат колишнього Радянського Союзу покинув багатостраждальну землю Афганістану. Ця війна завжди буде відгукуватись болем у серцях нашого народу. Ми маємо знати та пам ‘ятати про страшні події Афганської війни і пам’ятати, що серед нас живуть люди, які у 20 -30 років стали учасниками військових подій.

 17 лютого в Центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ю. Гагаріна відбулась зустріч восьмикласників ОНВК №17 з учасником бойових дій в Афганістані, гвардії старшим полковником, головою громадської організації «Солдати в Афгані» Звєрєвщиковим Євгеном Володимировичем. Він поділилися своїми спогадами, розповів про тих, хто до останнього подиху виконував свій військовий обов’язок, і довів учням, що слово патріотизм – це не пусті лозунги, це дійсна любов і відданість Вітчизні.

Цікаві історичні факти, розповідь про життя східного народу, спогади про часи перебування в чужій країні – усе це не залишило байдужими школярів. Розповів Євген Володимирович і про те, як потрапив до далекого Афганістану, про те, що йому довелося пережити під час служби. Хоч і не легко згадувати ті часи, але на питання учнів гість відповідав щиро і правдиво. Спілкування було жвавим і невимушеним.

Всі присутні на заході висловили воїну-афганцю глибоку шану та повагу до його мужності, побажали, щоб життя його було наповнене миром, спокоєм, здоров’ям і впевненістю в завтрашньому дні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.