4

А знаєте, війна колись закінчиться, Із часом відбудуються міста, Але ніколи більше не повернуться, Всі ті, кого забрали небеса

Майдан. Мабуть, нині це слово знають у всіх країнах світу. Майдан Незалежності – це не тільки велика й головна площа в центрі Києва, Майдан – це небажання жити в системі тоталітарної корупції і малограмотної влади, що розграбувала країну.

 Це прагнення жити за європейськими стандартами. За це Україна заплатила більш як сотнею людських життів та кількома сотнями покалічених людей. Страшна ціна.

«Революція Гідності». Саме так назвали ці буремні дні боротьби народу проти злочинної влади, що тривала впродовж усіх зимових місяців 2013-2014 р. та призвела до повалення тоталітарного режиму.

Їх назвали Небесною Сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Полягли за честь, за волю, за право бути Українцями і за свою Батьківщину. Героїчна Сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні у бібліотеці-філії №10 було організовано та проведено годину пам’яті спільно з учнями 9-А класу ЗНЗ №10. Бібліотекарі разом з учнями відновили хронологію подій, що відбувалися на Майдані Незалежності в Києві у 2013-2014 роках, згадали поіменно Героїв Небесної Сотні. У заході лунали патріотичні вірші та пісні, переглянуто відео-сюжети «Небесна сотня: Герої не вмирають» та «Небесна Сотня: юні ангели», також була представлена документальна викладка друкованих матеріалів «Ті, хто країну підняв з колін».

Пам’ять жертв Майдану було вшановано хвилиною мовчання, а на честь Героїв Небесної Сотні було запалено свічку пам’яті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.