А у нас все для Вас

Напередодні свята маленькі користувачі, учні 2кл ЗНЗ№19 «Лісова казка», завітали привітати та гарно відпочити в бібліотеці-філії№9.

Бібліотекарі запропонували учням екскурсійну мандрівку «А у нас все для Вас» та літературну вікторину «Подорож у Читай – місто», також переглянули книжкову поличку «Відклали мишку – взяли книжку», познайомилися з новинками дитячої літератури: Л.Вороніна «Таємне товариство боягузів», П.Чорний «Татова книжка», «Подорож Сіндбада-мореплавця» та ін., переглянули журнали «Барвінок», «Яблунька», «Колобочок».

Бібліотекарі ознайомили учнів з книжковим фондом, правилами користування книгами, розповіли, для чого потрібні каталоги, а ще – переглянули виставку дитячих малюнків «Я малюю казку».

Книга, як старий і мудрий товариш, вчить, як на світі жить. Нашому славному Кобзареві Т.Шевченку належать мудрі слова, що звучать, як духовний заповіт: «Учітеся, читайте! І чужому научайтесь, і свого не цурайтесь!» Саме завдяки книгам, постійному бажанню вчитись і пізнавати щось нове людина відчуває себе впевненіше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.