1

«А ми Масляну святкуємо та про роботу свою звітуємо»

Бібліотека – єдиний культурний заклад мікрорайону Старого Міста. Бібліотека – це той храм, де завжди народжується і зберігається духовність. А читання і в наші дні – це корисно, модно, актуально, стильно.

Сучасна бібліотека – це не тільки читання, це центр розвитку та цікавого відпочинку із залученням інтерактивних технологій.

Кожна бібліотека раз на рік звітує перед громадою про свою діяльність, успіхи, нові послуги, ділиться проблемами та радощами.

23 лютого актив бібліотеки-філії №9 та найкращі читачі були присутні на творчому звіті книгозбірні. Бібліотекар Смородіна Т.В. розповіла про діяльність бібліотеки у 2016 році, яка була спрямована на підтримання позитивного іміджу, співпрацю з партнерами та однодумцями, здійснення оперативного і комфортного обслуговування користувачів на більш якісному рівні, забезпечення користувачів бібліотеки інформацією щодо діяльності органів влади, здійснення просвітницької діяльності шляхом популяризації досягнень вітчизняної та світової культури та літератури, впровадження нових форм роботи.

Гордістю бібліотеки є читачі, які не мислять свого життя без книги: Тесленко В.Г., Дворнік І.І., Шевченко А.І., Варламова, Г.І.Алієва, Л.О Васковська Н.Ф., Зозуля Т. Е. та інші . Їх було нагороджено почесними грамотами, кожен також отримав візитівки та буклети про філію №9 та мав змогу висловити своє побажання улюбленій книгозбірні.

Присутнім було запропоновано відео-огляд «Моя маленька бібліотека» про найцікавіші та найяскравіші сторінки бібліотечного життя, перегляд новинок літератури, що надійшли за останній час.

Так співпало, що творчий звіт філії відбувався під час масляної неділі. Тому друга частина заходу перетворилася на народознавчі посиденьки. Учні ЗНЗ№19 разом з працівниками бібліотеки представили невеличку інсценізацію «Вас Масляна в гості чекає», пригощалися смачними млинцями, грали в ігри. Жодна Масляна не обходиться без символу цього свята — опудала, яке символізувало зиму. Тож приміщення бібліотеки прикрашала справжня Масляна лялька.

Свято Масляної здавна пов’язувалося із весняним пробудженням природи. Тому є велика надія, що і для бібліотеки-філії №9 це народне українське свято буде новим, щасливим етапом у подальшій роботі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.