Ми – діти європейської родини

Українська молодь – за європейський вектор розвитку інтеграції держави. Адже наш народ із його культурною спадщиною, гуманістичною ментальністю достойний зайняти в Європі гідне місце.

Ми живемо в унісон з Європою, мислимо по-європейськи, у нас спільні ідеали. Тепер би ще діяти, як європейці: послідовно, наполегливо та виважено, впроваджувати європейські стандарти життя, творити Європу у власній державі.

Тому не дивно, що 1 вересня бібліотекар філії №7 запропонувала учням 9-А класу ЗНЗ №6 годину інформації «Ми – діти європейської родини».

Бібліотечний фахівець мала за мету поглибити знання учнів про країни Європи, які входять до складу ЄС, підкреслити приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів і безперечність її європейського вибору в майбутньому; розвивати громадянську позицію, причетність до європейських цінностей, пізнавальну активність, логічне мислення; виховувати повагу до національних, духовних, культурних надбань європейських народів, свідомого громадянина України та Європи. Звичайно, сучасні учні люблять сприймати будь-яку інформацію у формі змагань один з одним, ігрових завдань. Тому даний захід був побудований на вікторинах, іграх, конкурсах на кращого знавця своєї рідної України та європейських держав.

Сьогодні весь світ дивиться на нашу країну, сподіваючись, що високі стандарти духу реалізуються в конкретні справи, які піднімуть вагу та значення її у світі. І всі ми у це віримо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.