ІНТЕРАКТИВНЕ ГРУПОВЕ ЗАНЯТТЯ З ЦИФРОВОЇ ГРАМОТНОСТІ «ДІТИ В МЕРЕЖІ: БЕЗПЕКА І КОРИСТЬ»
Сьогодні для маленьких користувачів працівники бібліотеки-філії № 3 Олександрійської міської ЦБС провели цікаве інтерактивне групове заняття з цифрової грамотності «Діти в мережі: безпека і користь» із використання Інтернет-ресурсів, де діти дізналися про корисні вебсайти для навчання, розваг та творчості.
Бібліотекарі також розповіли про основні принципи безпечного перебування в Інтернеті, надали поради щодо безпечного використання соціальних мереж та інших сайтів.
Заходи такого роду сприяють формуванню у дітей правильного підходу до використання мережі Інтернет та розвитку у них навичок цифрової грамотності.