ПСИХОЛОГ-TIME «СОЦІАЛЬНИЙ «Я» ТА ВПЛИВ СОЦМЕРЕЖ»
Інтернет, чати, соціальні мережі стали невід’ємною рисою сучасності. У віртуальному світі вирує своє життя – люди спілкуються, зустрічаються, закохуються, сваряться, висловлюють думки… Дорослі люди часто стають залежними від ґаджетів, а що вже тоді казати про дітей та підлітків…
Соціальні мережі – це добре чи погано? Працівники бібліотеки для юнацтва разом із запрошеним психологом Аліною Чернявською допомагали учнями Гуманітарного ліцею розібратися у цьому непростому питанні під час психолог-time «Соціальний «Я» та вплив соцмереж». В атмосфері відкритого діалогу присутні обговорили як позитивні, так і негативні аспекти використання соціальних мереж серед підлітків.
Під час заходу особлива увага була зосереджена на проблемах, які можуть виникати в результаті зловживання соціальними мережами. Зокрема, це стосується негативного впливу на самооцінку та психічне здоров’я. Крім того, учні дізналися, що таке залежність від соцмереж, які ознаки та причини її появи. Ведуча запропонувала учасникам заходу пройти невеличке тестування «Я та соціальні мережі» для власної перевірки.
Наостанок психолог визначила правила безпечного користування Інтернетом, а також надала присутнім корисні поради, які допоможуть молоді обмежувати час перебування в соцмережах.