БІБЛІОТЕЧНІ ПОСИДЕНЬКИ «ЧИТАЄМО ВІД СЕРЦЯ»
Бібліотека-філія №3 для дітей Олександрійської міської ЦБС долучилася до Національного тижня дитячого читання, який вдруге ініціював Український інститут книги.
Учні 1-Б класу Гімназії ім. Т.Г.Шевченка об’єдналися навколо дитячого читання, щоб поділитися теплом книжкової історії зі своїми однокласниками та довести іншим, що читати – це модно та необхідно.
Це було не просто читання, а справжнє занурення у світ української народної казки «Колобок», за допомогою елементів сторітелінгу. Діти, затамувавши подих, слухали чарівну казку. Але найбільше їх захоплювало, коли вони брали до рук книгу і читали самі. Це не просто активізувало уяву, це одразу налаштовувало їх на творчий лад.
Колективний сторітелінг – це не просто розповідати казочку, а й відчути її, вчитися слухати один одного і миттєво імпровізувати.
Учні відчули, що читання – це радісна пригода, яка зігріває та об’єднує, як справжнє родинне тепло!