4

ЮРИДИЧНА ПРИЙМАЛЬНЯ В БІБЛІОТЕЦІ

Юридична консультація – послуга з інформування клієнта про способи, можливості та механізми розв’язання якоїсь проблеми, пов’язане із застосуванням законодавства.

Щовівторка та щочетверга, до Центральної бібліотеки Олександрійської міської ЦБС на консультації до спеціаліста Олександрійського місцевого центру з надання БВПД Поповича Володимира Сергійовича звернулися жителі міста з наступними питаннями:

– складання петиції про недовіру керівництву ОКВП «Дніпро-Кіровоград»;

– притягнення до відповідальності за насильство в сім’ї.

Якщо вам знадобиться допомога юриста − не втрачайте свій дорогоцінний час і сили на його пошуки, скористайтеся послугами професійних юристів, які приймають в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС щовівторка та щочетверга з 10:00 до 12:00 години в читальній залі, за адресою: вул. Григорія Усика, 41.

Для цілодобового доступу громадян до безоплатної вторинної допомоги діє єдиний контакт-центр за номером 0-800-213-103, дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів у межах України.

Також можна звернутися до Олександрійського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м. Олександрія, вул. Першотравнева 51, тел. (05235) 7-04-40, 7-04-04.

Зробіть перший крок до розв’язання проблеми – проконсультуйтесь у фахівця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.