3

ТРЕНІНГОВЕ ЗАНЯТТЯ «РОЗРІЗНЯЙ ЕМОЦІЇ ТА КЕРУЙ РЕАКЦІЯМИ»

Розуміння емоцій має допомогти у найважливішому – вирішити, як поводитись. Емоції – це така ж інформація, як вчинки, слова і жести.

Навчалися розуміти емоції студенти Олександрійського фахового коледжу культури та мистецтв під час тренінгового заняття «Розрізняй емоції та керуй реакціями», що було організовано 13 березня Центральною бібліотекою Олександрійської міської ЦБС.

Тренерка, педагогиня, Амбасадорка Миру Аліна Касьянова за допомогою цікавих вправ та гри наблизила учасників до кращого розуміння власних емоцій та екологічного реагування на їхній прояв.

Також, було запропоновано ігри для розвитку емоційного інтелекту, адже здатність розуміти чужі та власні почуття – важливе особистісне надбання, необхідне для успішної соціалізації підлітків та молоді.

Проєкт «ВільноХаб» втілюється в рамках програми Мріємо та діємо, яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну разом (БУР), Центром “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network та за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.