9

СОЦІАЛЬНА ТА ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ В БІБЛІОТЕЦІ

Кожен житель України має право на безоплатну правову первинну допомогу. Але є питання, які неможливо вирішити лише за допомогою консультацій і роз’яснень. Необхідне представлення інтересів людей у судах, інших органах. Тож, соціально незахищені категорії населення можуть отримати безоплатну вторинну правову допомогу. Серед них – і внутрішньо переміщені особи.

Щовівторка та щосереди, в Центральну бібліотеку Олександрійської міської ЦБС до юристки, представниці ГО «Десяте квітня» проєкту УВКБ ООН – Галини Клочко, звернулися за консультацією вимушено переміщені особи з питанням щодо правильної послідовності оформлення документів.

Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб, яким необхідна правова допомога звертатись до юриста, який приймає в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС щовівторка та щосереди з 13:30 до 17:00 год в читальній залі, за адресою: вул. Григорія Усика, 41.

2 Коментарі

промокод мелбет Відповіcти

промокод мелбет без депозита Click Here:👉 https://caravela.coffee/pages/promokod_melbet_pri_registracii_na_pervuy_depozit.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.