8

ЗУСТРІЧ ВОЛОНТЕРІВ

Центральна міська бібліотека для дітей Олександрійської міської централізованої бібліотечної системи у співпраці із жіночим інформаційно-просвітницьким центром «Перспектива» втілює проєкт, спрямований на розвиток молодіжного волонтерства в місті.

27 січня команда юнаків та дівчат зібралася, щоб відзначити початок впровадження молодіжних ініціатив в рамках програми «ВолонтерПлюс».  

Координатор проєкту Тетяна Троцюк урочисто вручила присутнім посвідчення волонтера та побажала нових звершень, життєвої енергії, успіхів у досягненні поставлених цілей. Зустріч проходила в цікавій, невимушеній та дружній атмосфері. Під час чаювання у колі однодумців волонтери мали можливість поспілкуватися та обговорити плани на майбутнє.

Ведучі цікаво та креативно підійшли до організації події. Молодіжні активності: розваги, ігри, подарунки створили незабутню позитивну атмосферу, яка спонукала присутніх до активних дій.

Проєкт втілюється у рамках програми «Підтримка молоді Кіровоградської області», яку реалізує ГО «Слов’янський культурний центр «Задзеркалля» у партнерстві з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.