9

День закоханих: бібліотечний формат

У темні часи, коли лихо намагається охопити весь світ, важливо зберігати всередині себе світлі почуття. Одним із найпотужніших недарма вважають кохання, якому присвячують поезію і прозу, а також особливий день – День Святого Валентина.

Такої великої кількості закоханих, як у бібліотеці немає ніде. Ми знаємо, що вони живуть на сторінках книжок, які ми із задоволенням читаємо, дізнаючись про їх неймовірні історії кохання.

13 лютого 2023 року, в Центральній бібліотеці Олександрійської міської ЦБС було проведено романтичну гру-інтригу «Знайди своє серце» зі студентами Олександрійського фахового коледжу культури і мистецтв.

Молоді юнаки і дівчата жваво змагалися на кмітливість, уважність та спритність в різноманітних конкурсах: «Ти для мене – не ти, я без тебе – не я!», «Твори українських письменників, в назві яких є жіночі імена» та «Пантоміма».

З давніх часів люди люблять всілякі віщування. Особливо приємно отримувати пророцтва на любовну тематику, а родзинкою стали цукерки з передбаченнями.

Наприкінці ігрової програми кожен отримав свою валентинку та щирі слова привітання від працівників бібліотеки зі святом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.