5

ВОРКАУТ-ДЕНС У «АКТИВ+»

Територія здоров’я «Актив +», що діє на базі бібліотеки-філії №8 для юнацтва Олександрійської ЦБС, у рамках проєкту «Разом_Хаб» за програмою єМістечко – простір для твоїх можливостей, продовжує свою роботу. Цього разу відбулося чергове танцювальне кардіотренування «Воркаут-денс.

Воркаут-денс – це інтенсивне тренування, що поєднує динамічні танцювальні рухи та силове навантаження. Заняття спрямоване не тільки на покращення фізичної форми, але й на загальне зміцнення здоров’я. Воркаут-денс активізує роботу серцево-судинної системи, стимулює обмін речовин, допомагає тілу стати підтягнутим, а шкірі – більш пружною. Завдяки такому поєднанню руху і музики учасники отримали заряд бадьорості, гарного настрою та внутрішньої рівноваги.

Подібні ініціативи мають велике значення для формування культури здоров’я в громаді. Вони об’єднують людей навколо спільної мети – піклування про себе та своє самопочуття, створюючи середовище, де кожен почувається мотивованим та підтриманим.

Проєкт фінансується Фондом «Пам’ять, відповідальність і майбутнє»(ЕVZ).

Будьте з нами, розвивайтеся з «Разом_Хаб» і не проґавте найцікавіше! Слідкуйте за анонсами на ТГ-каналі: https://t.me/razom_hab.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.