Зимонько-снігуронько, наша білогрудонько…

Зима – ідеальний час для читання. Судіть самі: за вікнами – казкова краса, швидко темніє, погода наполегливо розганяє всіх по домівках.

А в центральній міській бібліотеці для дітей панує святкова атмосфера для вас, наші дорогі читачі! У фойє уже діє новорічно-різдвяна фотозона «Новорічний настрій» – цікава, креативна, декорована багатьма елементами зимових свят. Ялинка вбрана іграшками та гірляндами, горить святковими вогнями. Яскраві світлини на пам’ять можуть зробити усі бажаючі.

Натхненно та з великим азартом, наче справжні Морозенки, бібліотекарі створили чудові зимові композиції на вікнах. Хвиля творчого настрою стрімко передається повітрям від одного відділу до іншого.

Інсталяція «Новорічний камін» випромінює затишну домашню атмосферу. Біля каміна можна присісти у зручне крісло і погрітися, інсталяція додасть святкового настою, незабутніх емоцій.

Виставка-інсталяція «Зимова полянка» так і манить маленьких користувачів набрати цікавих книжок на різний смак і читати у холодні зимові дні та вечори. Для юного читача створена виставка-інсталяція «Новорічний острів пригод»: яскраві, барвисті книги про зиму, новорічні пригоди з нетерпінням чекають на вас.

Традиційність та одноманітність – ці слова вже не властиві бібліотечним виставкам. Вони креативні, різностильні, вражаючі – переконайтеся в цьому самі. Хіба ж можливо пройти повз такі виставки, не прихопивши із собою для читання хоч одну з представлених книжок? Думаємо, що ні…

Тож проведіть новорічно-різдвяні свята разом із бібліотекою!

Чекаємо!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.