Зима, що нас змінила

Їх називали Небесною Сотнею – українців які загинули у Києві на Майдані.

Ці люди назавжди змінили нашу країну і самих українців, підняли наш національний і патріотичний дух. Саме завдяки майдану наша держава довела всьому світові гідність, мужність і тверду волю до справедливості. Кожен здійснив особистий подвиг та віддав найцінніше – своє життя заради нової України.

Напередодні відзначення Дня Героїв Небесної Сотні працівники бібліотеки-філії №10 завітали до учнів 8-Б класу ЗНЗ №10, з відеопоказом «Зима, що нас змінила». Переглянувши фільм «Небесна сотня» діти дізналися історію тих, хто загинув за свободу і за власну державу, історію тих, хто виступив проти режиму в різних куточках країни, а потім пропав безвісті, чи був замордований з самого початку Євромайдану. У фільмі відображено спогади очевидців та родичів про загиблих героїв, учасників Майдану.

Гідність, відданість та патріотизм, який показали Герої Майдану, стали своєрідним поштовхом для переосмислення глибокої суті людського буття. Вони загинули, щоб ми жили у вільній, щасливій, квітучій країні – Україні, яку ми щиро любимо і якою пишаємося!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.