1

Зима прийшла – свята принесла

Рік промайнув непомітно, наче за помахом чарівної палички. І знову – зима, передчуття новорічного дива, цікавих та веселих розваг, сюрпризів та подарунків.

Все це можна знайти в Олександрійській центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ю.Гагаріна. Здавалося – що ще можна вигадати, щоб здивувати та порадувати малечу міста, їх батьків, бабусь та дідусів? Та, як виявилося, фантазії бібліотекарів немає меж!

Бібліотекарі запропонували своїм користувачам, сім’ям переселенців – народознавчу виставу «Зима прийшла – свята принесла» – справжнісінький театралізовано-розважальний мікс, де поєдналися народознавчі традиції українців, казкові мотиви і навіть новинки мультиплікаційного мистецтва.

Уявіть – в одній залі одночасно дітей розважали казкові герої: старий Хотабич, Снігова Королева, Санта Клаус, Снігуронька; національні колоритні персонажі – чорт Антипко, дівчина Катерина, коза; сучасні мультяшні герої, улюбленці дітвори – фіксики привітний і безпосередній Нулик, розумник Татус, любителька чистоти Масята завжди готова прийти на допомогу друзям Сімка, а ще – Шаман та Восьминіг.

І яке ж свято без гумору, веселих, рухливих ігор, естафет, конкурсів, танців, пісень та подарунків? Ігри «Калита», «Стрибки у мішках», «Лимонадні перегони», «Веселі конячки» додали запалу та сміху.

Прикрасили свято вихованці Будинку дитячо-юнацької творчості дівчатка – учасники гурту «Магічна музика» (керівник О. Джулай), які виконували українські народні пісні. Юна красуня із студії східного танцю «Надіна» (керівник Н. Лінкевич) зачарувала усіх грацією та привітною посмішкою.

Окремо варто відзначити чудові костюми усіх персонажів цього театралізованого дійства. Без них не було б такого позитиву та шквалу веселощів.

Це новорічне фольклорно-сімейне свято відвідали близько 29 дітей та 18 їхніх батьків. Захід відбувся в рамках проекту «ДоброДій», який підтримано Міжнародною організацією з міграції (МОМ) та фінансується Європейським Союзом.

Малеча не залишилася без подарунків, дітки отримали казкові пазли – ігри-головоломки, які дуже корисні для розвитку їхнього мислення та пізнавальних здібностей.

Як бачимо, платформа створена на базі дитячої бібліотеки, дійсно, сприяє родинному спілкуванню та відпочинку, зміцненню сімейних традицій,популяризації родинних цінностей та згуртуванню сімей.

Попереду – ще багато новорічних розваг та свят, які подарує малечі міста колектив Олександрійської центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю. Гагаріна.

Бажаєте отримати купу позитиву, феєрверк гарних емоцій та гумору, яскраве шоу – поспішайте до дитячої бібліотеки! Новорічні дива ще попереду!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.