Звичка, яка вбиває мільйони

В наші дні наркоманія та алкоголізм – це гостра та актуальна проблема, яка призводить до трагічних наслідків, з нею пов’язують зростання злочинності і збільшення транспортних аварій та інших нещасних випадків.

Це соціальна проблема, про яку наполегливо і тривожно повідомляють численні засоби масової інформації.

Тож у сфері постійної уваги бібліотекарів є підопічні Кримінально-виконавчої інспекції, і саме з метою профілактики алко- та наркозалежності 7 серпня 2017 року в центральній бібліотеці було проведено довірчу бесіду «Звичка, яка вбиває мільйони».

Під час заходу бібліотекар розповіла присутнім про наркоманію та алкоголізм, їх дію на організм людини та шляхи профілактики такої згубної залежності. Шкідливі звички були розглянуті в моральному, правовому і медичному аспектах. Бібліотекар наголосила на перевагах здорового способу життя.

Приємним був факт, що присутні не просто слухали розповідь, а все чули, не просто дивилися відео, а бачили і розуміли, що найбільшим коштовним дарунком, що отримує людина від природи, є здоров’я..

Завершилася зустріч переглядом надихаючого відео «Ролик против наркомании» та переглядом тематичної викладки літератури «Шкідливі звички – шлях у безодню».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.