1

Зустріч з журналістом, телеведучою місцевого каналу – Бурлаковою Т.І.

Вже не вперше в рамках проекту «Україна читає дітям» бібліотека-філія № 9 організовує зустрічі учнів шкіл з відомими особистостями нашого міста.

Ось і сьогодні бібліотекарі запросили на зустріч з журналістом, телеведучою місцевого каналу «КТМ» – Бурлаковою Т.І. учнів 7-Б класу ЗНЗ № 19.

Тетяна Іванівна розповіла про свої дитячі роки та навчання в школі №19, що у її житті книга з дитинства займала особливе місце. Найбільше подобався роман «Острів скарбів» Л.Стівенса, подорослішавши М.Трублаїні «Шхуна «Колумб»».

«І зараз, через багато років я із задоволенням її перечитую, поринаю у спогади, згадую ті відчуття», – повідала журналістка.

Тетяна Іванівна розповіла семикласникам про любов до пригодницької літератури і фантастичних мандрівок, зачитувала цікаві уривки зі своїх улюблених творів.

Доповнила захід оглядом новинок сучасної української літератури, які були представлені на заході: С.Холоденко «В іншому вимірі», Ю.Галаніна «Пригоди кухарчука Бублика», В.Нестайко «Дивовижні пригоди в лісовій школі», Т.Ручай «Школа №13» та ін., який підготувала бібліотекар Смородіна Т.В.

Закінчилася зустріч таким зверненням до дітей: «Якщо для вас читання – це запорука успіху, приходьте до бібліотеки, читайте, віддайте перевагу живому спілкуванню з книгою….».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.