Зустріч з відомою українською письменницею Лорою Підгірною

У форматі літературного туру презентуючи другу частину книги «Пригоди Марка Шведа. Печатка Святої Маргарити» письменниця Лора Підгірна завітала і до міста Олександрія!

25 квітня в гостинній читальній залі центральної міської бібліотеки ім. О.Пушкіна пройшла зустріч з відомою українською письменницею, журналісткою, сценаристкою, авторкою проекту «Літературний туризм» − Лорою Підгірною.

Дуже творча і цікава в спілкуванні Лора Підгірна. Вона працювала в Кам’янець-Подільській газеті «Подолянин», була редактором Хмельницької газети «Погляд», співпрацювала з журналом «Краля», газетою «Життя, як воно є». Створила повнокольорове видання про культуру, мистецтво та непересічних людей «PROMO LUX» та започаткувала проект «Літературний туризм», який успішно діє уже впродовж п’яти років на територіях Хмельниччини, Тернопільщини, Львівщини. Завдяки її діяльності продовжуються культурологічні та просвітницькі проекти, зокрема краєзнавчий проект «Тарноруда. Під знаком Білої Троянди».

У 2017 році Лора Підгірна започаткувала в серії «Український історичний вестерн» цикл романів «Пригоди Марка Шведа». Під час зустрічі вона презентувала першу частину роману «Червона Офелія» і другу − «Печатка Святої Маргарити». Цей роман про нового українського героя Марка Шведа. Вигадані події письменниця майстерно вплела в історичне тло і не дивно, адже сама за освітою історик. Завдяки історичній прозі читач більше дізнається про минуле батьківщини.

Також авторка розповіла про плани роботи над третьою частиною цього циклу «Під чужим прапором». Тож, з нетерпінням чекатимемо на нові пригоди Марка Шведа…

На згадку про зустріч письменниця подарувала бібліотеці обидві частини роману.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.