ЗУСТРІЧ З ПОЕТЕСОЮ ЛЮДМИЛОЮ СНІТКО (КАРПУСЕНКО) в центральній бібліотеці

Сьогодні, 16 вересня 2021 року, до Центральної міської бібліотеки з Кременчука завітала талановита поетеса, наша землячка Людмила Снітко.

“Жити, щоби любити» – книга, яку презентувала Людмила, поєднує в собі прозу і поезію, відображає і пережите, і підмічене в навколишньому середовищі спостережливим оком кременчуцької літераторки Людмили Снітко.

Поезії, що увійшли до другої збірки авторки «Годинникові піски», – це і щемлива лірика, і слова-роздуми, виписані з притаманною поетесі неповторною інтонацією, про плинність і сутність людського життя, такого різнобічного в усіх його проявах, з його світлими, радісними і болісними миттєвостями. Живописні вірші про красу рідного краю, емоційні та чуттєві поезії про найщиріші почуття, про добро та людяність…

У своїй творчості Людмила Снітко приділяє велику увагу дітям з особливими потребами, адже вона хоче, аби люди дізналися про особливих діточок більше і любили їх так само сильно, як вона.

Зустріч пройшла в теплій, душевній атмосфері, не залишивши байдужим жодного з присутніх. На згадку про зустріч Людмила Снітко подарувала бібліотеці свою нову збірку «Годинникові піски» та збірку інклюзивних оповідань «Terra інклюзія 2019».

Тож запрошуємо всіх бажаючих до знайомства з цими глибоко душевними книгами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.