Зустріч з Інною Курило

17 жовтня до Центральної міської бібліотеки для дітей поспішали маленькі мешканці нашого міста. І це не випадково.

Адже сьогодні до бібліотеки завітала незвичайна гостя, перший в Україні консультант-казкотерапевт – Інна Курило. Щаслива дружина, мама двох дітей та бабуся чотирьох онуків. Допомагає батькам та дітям знайти порозуміння за допомогою казок та власного досвіду. А також, автор навчальних казок, курсу по казкотворенню та статей-порад по сімейним відносинам, письменниця, мандрівниця. Відвідала 30 країн світу.

Цього дня у книгозбірні відбулося три зустрічі з Інною Курило та її казковими героями з серії «Котик Кексик і мешканці двору»: собаками Жулькою, Волоханем та котиком Кексиком. Разом з героями казок пані Інни, маленькі читачі дізнаються про правила дорожнього руху; про те, як важливо бути чистим, охайним і вихованим; про те, що не слід брати чужого без дозволу та багато інших корисних речей. А ще, вони навчаться дружити, розуміти своїх товаришів і дбати про них. Та головне – книжки навчають добру!

Гортати сторінки цих книжечок – саме задоволення! Вони яскраві, з веселими і добрими малюнками. Вийшли в минулому році у тернопільському видавництві «Мандрівець» під чудовим гаслом «Крокуємо доріжками добра».

Користувачі бібліотеки, учні молодших класів ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів № 17 – ліцей), НВК «Олександрійський колегіум – спеціалізована школа», вихованці дитячого садочка №39, батьки, вчителі, вихователі та всі бажаючі мали нагоду поспілкуватися з цим чудовим автором. Деякі ідеї, які підказували малі читачі, пані Інна з радістю пообіцяла вкласти в сюжет нових казочок про пригоди котика Кексика та його друзів.

Також, всі присутні з насолодою передивилися анімаційні мультфільми створені за мотивами оповідок. А на завершення всі бажаючі мали змогу придбати книги автора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.