Зустріч з Дмитром Бондаренко

24 травня вперше на зустріч з олександрійцями завітав дніпровський письменник, дипломант і лауреат багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів, автор шести романів і чотирьох збірок оповідань – Дмитро Бондаренко.

Тематика творів Дмитра Бондаренка різнобарвна – це «вічні» теми: кохання, ревнощі, сімейні цінності, гроші та злочини, з ними пов’язані. Герої творів письменника – його сучасники, прості люди, їхні життєві потреби, переживання, стосунки та почуття. Пише українською мовою в жанрі гостросюжетної реалістичної прози. Чимало сюжетів оповідань взяті письменником із власних спостережень довколишнього життя в сучасному мегаполісі. Саме тому його творчість викликає неабиякий інтерес у масового читача.

Його книга «Сімнадцятий поверх» стала бестселером на сайті «Амазон».

Поспілкуватися з автором зібралися і користувачі Центральної міської бібліотеки ім. О.Пушкіна, і учнівська молодь, і прихильники творчості Дмитра Бондаренка.

Автор довго спілкувався з присутніми, багато розповідав про свою творчу діяльність, про книги, які вийшли за останні роки, зачитував уривки оповідань.

Запрошуємо всіх в центральну міську бібліотеку ім. О.Пушкіна ознайомитися із творами Дмитра Бондаренка!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.