Зростаймо патріотами своєї країни

У всі часи захищати рідну землю було справою честі та гідності мужніх людей, дійсних патріотів своєї країни, святим обов’язком кожного громадянина.

Мужність і героїзм, доблесть і слава, відвага і честь – це ті чесноти, на яких базується вся багатовікова історія нашої України. Саме цими словами розпочала академію мужності «Зростаймо патріотами своєї країни» для учнів 6-А класу ЗНЗ № 10 завідувач бібліотеки-філії №10, на яку було запрошено підполковника військової частини №2269 Дон Олега Анатолійовича, який вже тричі побував в зоні АТО. Спочатку 2015, 2017 роки це була південна лінія розмежування, зокрема Маріуполь, Сартане, Талаківка та інші населенні пункти. В цьому році, безпосередньо влітку, на Північній лінії розмежування наших військ.

Учні декламували вірші, переглядали відео та мали змогу у відвертій розмові з Олегом Анатолійовичем дізнатися про жахіття війни. Запрошений ділився з учнями спогадами, розповідав школярам, що пережив за час, проведений в зоні АТО. Також, Олег Анатолійович, привіз з собою захисні каску та бронежилет, то ж діти мали змогу приміряти захисне обмундирування наших військових в зоні АТО, провів курс надання медичної допомоги пораненим. І звичайно, самим несподіваним та приємним стало, у відповідь на питання дітей про солдатський харчування, це коли він зі свого рюкзака дістав солдатський пайок: сніданок, обід та вечерю. Діти мали змогу скуштувати галетне печиво, мед, гречану та перлову каші.

Відповідаючи на численні запитання присутніх, намагався у доступній формі розповісти про військові будні, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність, братство, і про все те, що цікавило аудиторію.

Фотосесія на згадку, квіти, щирі посмішки на прощання. На такій піднесеній ноті завершилась одна добра справа, яка сподіваємось стане початком багатьох інших добрих і таких потрібних нам всім справ.

Такі зустрічі допоможуть дітям на прикладі воїнів АТО навчитися шанобливому ставленню до Батьківщини, а також зрозуміти, що Україна єдина, неподільна і миролюбна держава та відчути гордість за наших захисників Вітчизни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.