«Зроби своє літо незабутнім»

В епоху скаженого розвитку соцмереж красиві фотографії – це питання номер один. Тому, тема – як гарно фотографуватися – безперечно актуальна. Фотоапарат вбудований практично скрізь, де тільки можна і нам залишається тільки насолоджуватися собою на фотографіях.

Але, на превеликий жаль, мало хто знає, як правильно робити. Начебто, все сприяє тому, щоб виходити на фотографіях гарно, і атмосфера, і плаття, і макіяж. Але, коли дивишся на екран фотоапарата, насамперед хочеться видалити фотографію, а другим – заплакати. Всього кілька тонкощів – але через якісь дрібниці наші чудові фото з відпустки, канікул або ж просто вихідних можуть перетворитися в приємний спогад, а можуть стати нічним кошмаром …

Існує безперечна істина: не буває нефотогенічних людей, бувають люди, які не вміють позувати. Тому саме влітку пройшов майстер-клас від відомого молодого фотографа нашого міста Наталії Груші, яка змогла відповісти на такі поширені запитання: як обрати місце для фотозйомки, який краще обрати одяг, як виглядати на фото легко і невимушено, як взагалі не боятися камери та багато інших цікавих питань.

Взявши до уваги усі секрети від Наталії Груші, приголомшливі фотосесії та мільйони лайків гарантовано!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.