Знову казка в гості завітала

Мабуть, немає жодної дитини, яка б не любила казки. Діти завжди чекають від казки чарівного дива, перемоги добра над злом. Казка вчить мудрості, співпереживанню, доброті.

Сьогодні на гостини до Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна завітали учні 1-4 класів Недогарської ЗОШ. Адже, казка живе тільки там, де в неї вірять, де її знають і пам’ятають.

Впродовж двох години, а саме стільки йшла зустріч, дітлахи мандрували казковими стежинами бібліотеки, відкривали двері у чарівну неповторну країну, де добро бореться зі злом, де живуть жахливі чаклуни і прекрасні красуні, де завжди є місце для здійснення найзаповітніших мрій.

Казкові персонажі: східна красуня Шахерезада, ведмедик Пух та поросятко П’ятачок, Баба Яга та Язиката Хвеська зійшли зі сторінок книжок і завітали на гостини до дітей.

Малеча змагалася у відгадуванні назв казок, співала пісні улюблених героїв, складала пазли. Спортивні змагання та рухливі ігри теж були пов’язані з улюбленими персонажами казок.

Далі дітлахи відпочили в дитячий вітальні «КАПІТОШКА» – плавали в кульках («сухий» басейн) та ховалися у водоспад («сухий» душ).

На завершення своїми враженнями вчителі і діти поділилися в «Книзі відгуків».

Хай Казка іде по життю поруч із нами, як вірний друг, а кращі герої казок стануть гарним прикладом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.