Знати потрібно дорослим і дітям

Для того, щоб наступне покоління виросло правосвідомим, потрібно постійно нагадувати дітям, що у них є права, що вони мусять їх знати і вміти себе захищати.

Саме це було метою правового ключику «Знати потрібно дорослим і дітям», який було проведено бібліотекою-філією №10 спільно з учнями молодшого шкільного віку ЗНЗ №10.

В ході заходу, чорна мудра кішка Багіра познайомила дітлахів з Конвенцією ООН про права дитини, проінформувала їх про їхні права, визначені цим міжнародним документом, розглянула разом з дітлахами питання учнівських обов’язків.

Особливу зацікавленість у маленьких читачів викликала гра «Права та обов’язки в сюжетах казок». Діти допомагали казковим персонажам з’ясувати, хто і коли порушив їх права, а ще пригадали, які «казкові дітлахи» не виконували свої обов’язки.

Використовуючи різноманітні ігри, такі як: «Школа юних правознавців», «Останній герой», «Правознавча вікторина», та переглянувши відео презентацію «Конвенція ООН про права дитини» бібліотекарі поглибили знання дітей з правового виховання. Малеча навперебій намагалась висловити свою точку зору з приводу почутого.

Є надія, що проведення таких масових заходів, посприяють покращенню обізнаності маленьких користувачів бібліотеки щодо прав людини та покращення правової освіти населення нашої громади взагалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.