Знання прав − запорука захищеності

Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми одне до одного.

Останніми роками визнано поширення такого явища, як булінг. Насправді дане поняття є синонімом слова «насилля». Нині прослідковується така тенденція, що більш жорстокими стали не лише хлопці, а й дівчата. Хамство стає повсякденним атрибутом сучасної молоді. Мабуть, у кожному колективі є людина, чи група людей, котрі будуть підтримувати культ жорстокості.

Але чи завжди підлітки знають як протистояти даному явищу, чи готові вони самі себе захистити та повстати проти агресії? Щоб знайти відповіді на ці та інші питання працівники Центральної міської бібліотеки ім. О.Пушкіна, 11 жовтня, організували зустріч вихованців Олександрійської гімназії-інтернату зі спеціалістом Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анною Олексіївною Лунгою-Лягушею, під назвою «Знання прав − запорука захищеності».

Спеціаліст познайомила присутніх з їхніми правами, роз’яснила як себе поводити у випадку проявів ситуацій кримінального характеру та зазначила про місію проекту «Я маю право».

Явище насильства, булінгу є поширеним, але в наших силах його зупинити і не лишатися осторонь. Адже слід пам’ятати, що сьогодні ти − спостерігач, а завтра − жертва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.