Знання без меж

Сьогодні не звичайний день, початок нового навчального року в учнів старшого покоління.

Ні, ні, це не ті учні, яких залишали 35 років поспіль на другий рік навчання! Це найкращі учні, які протягом всього життя прагнуть до самовдосконалення.

Знову осінь. Улюблений і жаданий місяць слухачів школи – жовтень… Коли помірно і лагідно пригріває осіннє сонечко, грають від вітру жовтогарячими кольорами листячка, а інколи накрапає дощик. І ця пора не засмучує їх, а тільки радує.

Вони зібрались разом, в цей жовтневий день, щоб привітати один одного з початком нового навчального року при Вищій народній школі. Саме так, Вища Народна школа м. Олександрії знову розпочала навчальний процес. 129 учнів-слухачів приступають до занять 2018-2019 навчального року.

Позитивну атмосферу свята, створювали оригінальні образи ведучих та молодь, яка прийшла привітати слухачів та здивувати своїми виступами. А це: хореографічний колектив сучасного танцю «Каприз», студенти хорового гуртка Олександрійського технікуму Білоцерківського національного аграрного університету та учні Навчально-вихованого комплексу № 17.

Хочеться побажати нашим слухачам успіхів у навчанні, наполегливості, а саме головне, здоров’я та хорошого позитивного настрою. Не зважайте на вік – це не перепона, в цьому вже переконались наші слухачі. Треба навчатись постійно, протягом всього життя.

Як сказав давньогрецький філософ Анаксагор: «Нічого не можна цілком дізнатися, нічому не можна цілком навчитися».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.