Знайомство дітей з бібліотекою

Учні, які відпочивають у літньому таборі ЗНЗ І-ІІІ ст. №2 ім. М.Горького, провели в бібліотеці-філії №3 для дітей дві години, насичених цікавою інформацією і розвагами.

Знайомство дітей з бібліотекою розпочалося з правил поведінки в бібліотеці, екскурсії по книжковому фонду, розповіді про послуги і можливості, цікаві і доступні юним гостям.

Бібліотекарі запросили усіх присутніх на зустріч зі справжнім дивом, невичерпною скарбницею мудрості та краси слова – казкою, книгою, мультиком . Адже їх люблять і діти, й дорослі, а літні канікули – це дійсно казкова пора, сповнена цікавих зустрічей, неймовірних пригод та відкриттів.

Основну частину заходу склали інтелектуальні розваги: казкові вікторини, загадки, жартівливі конкурси, спрямовані на перевірку, окрім знань, ще й логічного мислення та почуття гумору. Діти с захопленням відповідали на запитання вікторини та відгадували загадки, складали назви книг, де вони проявили свої знання здобуті не лише під час навчального процесу, а й за допомогою Internetу . Казкові естафети були найзахоплюючими: змагання проходили в атмосфері спортивного азарту та бурхливих веселощів.

Наприкінці зустрічі бібліотекарі висловили надію на те, що юні відпочивальники прочитають ще багато чудових казок і обов’язково знайдуть у них щось корисне для себе. А допоможе їм у цьому, звичайно, бібліотека.

Медіагра «Веселі Internet-канікули» виявилася прекрасною можливістю для розвитку логічного й творчого мислення учнів, їхньої уяви, уважності, порад безпечного користування всесвітньої мережі та просто для підйому настрою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.