Злочини проти свободи, честі та гідності людини

18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, започаткований Європарламентом у 2007 році.

Протидія цьому ганебному явищу є основним завданням сьогодення. Жертвою торгівлі людьми може стати кожен, а знання – ефективний інструмент протидії.

Щоб привернути увагу, розповісти про ризики, на які наражаються українці, бібліотекарі Центральної міської бібліотеки провели правовий лекторій «Злочини проти свободи, честі та гідності людини» для учнів 10 класу Навчально-виховного комплексу «Ліцей інформаційних технологій». Мета заходу – підвищити рівень поінформованості та усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорити причини, форми та ознаки цього явища.

Протягом заходу учні переглянули відеофільми «Запобігання торгівлі людьми та експлуатація дітей», «Скажи «Стоп» торгівцям людьми».

Фахівець правової допомоги Лунга А.О. ознайомила старшокласників з проблемою торгівлі людьми, основними способами втягнення дітей в торгівлю людьми та розповіла як уникнути цієї проблеми.

Під час бесіди старшокласники звернули увагу на питання: актуальні дані по торгівлі українцями; поточні загрози, пов’язані з торгівлею людьми; що робити, якщо потрапив у біду; профілактика торгівлі людьми в Україні, виклики сьогодення.

На завершення заняття школярі отримали пам’ятки «Як протидіяти торгівлі людьми і не стати жертвою злочинців» та «Безоплатна правова допомога».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.