Злочин проти людства

27 січня в Україні відзначають день вшанування пам’яті жертв Голокосту.

Таким чином ми вшановуємо багато мільйонів євреїв, ромів і представників інших меншин, які під час Другої світової війни віддали життя за свою національність.

Працівники бібліотеки-філія№10, напередодні цієї дати, спільно з 10 класом ЗНЗ №10 поринули в історичний екскурс «Злочин проти людства». Гортаючи страшні сторінки історії учні познайомилися з поняттями «голокост» та «антисемітизм», причинами виникнення.

Пам’ять про Голокост необхідна нам, щоб наші діти ніколи не були жертвами або байдужими спостерігачами проявів ворожнечі. Учні на підтвердження цього переглянули відео «Найкривавіша трагедія Другої Світової війни» та поділилися власними переживаннями від побаченого. Також, школярі ознайомились з літературою представленою на тематичній викладці.

Тепер, коли Голокост відходить у минуле, Голокост, що призвів до винищування однієї третини євреїв і незліченних жертв з-поміж представників інших меншин, буде завжди служити всім народам застереженням про небезпеки, що несуть у собі ненависть, фанатизм, расизм і упередженість. А нинішнє покоління має продовжити естафету пам’яті і відстоювати гідність людини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.