Зірви свою фантазію з повідка

З початком канікул так хочеться відпочивати, розважатись, весело проводити час з друзями та просто відволіктись від школи, уроків, диктантів та контрольних робіт.

Канікули – це чудова нагода вийти за рамки дозволеного, фантазувати, грати. Саме з цією метою працівники бібліотеки для юнацтва разом з молоддю НВК №9 влаштували мозковий штурм, який називається «Спусти свою фантазію з повідка».

Молодь розважалась, проявляла свою спритність та загальні знання під час конкурсу «Збери літери». Учасники команд самі були у ролі літер, швидко та правильно складали відповіді на питання. Довелося гарненько поворушити мізками під час конкурсів «Підступні питання», «Склади слово» та «Правда чи брехня», де одним з головних помічників була логіка та чималий словниковий запас. А розкрити свої акторські здібності, пізнання в сучасних фільмах, мультфільмах, книжках та музиці допомогли конкурси «Покажи назву» та «Хто це», де всі присутні змогли добре порозважатись та від душі посміятись. На «Десерт» залишився найцікавіший конкурс «Казка на сучасний лад», де вже фантазію просто не можна було зупинити. Завдання було перетворити народні казки у фантастичний та захоплюючий бестселер.

Час проведений разом залишив найкращі спогади, неймовірні враження та чудовий настрій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.