Живемо у дружбі й злагоді

Є багато історичних фактів, коли люди вбивали інших лише через національну приналежність. Кіровоградщина – край багатонаціональний, тут мешкають представники 98 національностей і народностей. Діють громадські організації національних меншин – росіян, поляків, болгар, німців, греків, євреїв та ін.

Сьогодні в центральній міській бібліотеці ім. О.Пушкіна протягом години-обговорення «Живемо у дружбі й злагоді» бібліотекарі зі студентами Олександрійського вищого училища культури спробували відповісти на такі запитання: які риси повинен мати громадянин незалежної України, щоб створити державу, в якій би жилося всім націям і народностям комфортно? Якою повинна бути сучасна людина, щоб життя стало кращим, щоб ми змогли самі себе поважати?

Багато цікавого присутні дізналися з відео-презентації про побут, культуру, традиції тих національностей, які вже десятиліттями проживають на території нашого краю. І бібліотекарі, напевне, не помиляться, коли скажуть, що тепер, обираючи собі друзів, молодь намагатиметься зрозуміти, чим живе його друг, де його коріння, які традиції він шанує.

Будьмо толерантними до людей інших національностей! Дружіть, перемагаючи міжнаціональний розбрат і расову нетерпимість!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.