2

Жити в світі, в якому є ВІЛ

Книга історії людства вміщує десятки чорних сторінок, на яких вигорілими буквами писані не лише війни. Світ вступив в еру СНІДу. Людство живе у страху перед цією недугою.

Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом бібліотекарі філії №10 провели годину-застереження «Жити в світі, в якому є ВІЛ».

Бібліотекарі ознайомили учнівську молодь ЗНЗ №10 з поняттями “СНІД” і “ВІЛ” та їх ознаками, сприяли вихованню почуття відповідальності за власну поведінку та ведення здорового способу життя, а також толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих людей.

Як наслідок, учні отримали елементарні знання про СНІД, основні шляхи зараження цією хворобою та заходи щодо її профілактики. Для ефективного засвоєння почутого матеріалу бібліотекарі підготували ще й тематичне повчальне відео «СНІД: небезпека і профілактика» та «Світло згаслих зірок». Активну дискусію та запеклі суперечки викликали вправи «Ситуації, в яких ми ризикуємо», вправа-дискусія «ВІЛ-позитивні та сьогодення» та складання «Пам’ятки безпеки».

Учні зрозуміли, що ВІЛ/СНІД може загрожувати всім, але якщо людина дбає про своє здоров’я, веде здоровий спосіб життя, живе за законами моралі, має міцну сім’ю, ризик заразитися ВІЛ стає мінімальним.

Сподіваємося, що такі заходи привернуть увагу молоді до проблем, що впливають на поширення ВІЛ/СНІДу і допоможуть їм надати перевагу здоровому способу життя. Адже СНІД – класичний приклад голу, який людство забило у свої ворота.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.