Журнали й газети – малятам планети

Був колись особливий час, коли наші діти з нетерпінням чекали на свіжий номер журналу «Малятко» чи «Барвінок». Адже цікава інформація найчастіше черпалася саме з газет та журналів.

Але з швидким розвитком сучасних технологій друковані видання дещо втрачають свою популярність, а дарма, бо це – цінне джерело знань і умінь діточок. А як приємно їх гортати! Тому, не зважаючи на все, поряд з добре відомим «Малятком» з’явилися нові – «В гостях у казки», «Мамине сонечко», «Маленька фея та сім гномів» та багато інших. І це тішить.

Тож, працівники бібліотеки філії №10 вирішили потішити надзвичайно цікавими, різноманітними, різноформатними та неймовірно яскравими дитячими періодичними виданнями наших першокласників. Вирішили – зробили. У неймовірно захоплюючу подорож сторінками періодики вирушили учні 1-А класу ЗНЗ №10. Що ж там на них тільки не чекало: різноманітні ігри, ребуси, загадки, казки, цікаві кросворди та багато-багато іншого, нового та вельми цікавого.

Книжки книжками, а періодична преса, тобто, газети й журнали – далеко не зайві атрибути існування й розвитку дитини. А ось цього нам катастрофічно не вистачає! Повірте, ніякий Інтернет і електронно-механічні пристрої не зможуть замінити живих паперових сторінок газети чи журналу, запах фарби, малюнки й слова…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.