«Жінки України, які змінили історію» Феномен-lesson

Жінка… Скільки про неї було сказано й написано. Адже жінка є уособленням краси на землі, а саме українка — утіленням чарівності, лагідності, щирості й відданості.

Протягом багатьох років українки доводили, що вони є найкрасивішими й найрозумнішими. Вони не тільки були дружинами високопоставлених чоловіків, а й самі стали політиками, ученими, митцями. Крім того, деякі жінки не тільки не поступалися перед чоловіками, а й перевершували їх.

Що ж це за жінки і чим вони знамениті? На ці запитання дали відповідь працівники бібліотеки для юнацтва учням Ліцею інформаційних технологій поближче познайомивши їх з деякими зі славетних жінок-українок, які змінили історію нашої держави.

Згадали таких легендарних жінок як княгиня Ольга, Роксолана, Леся Українка. Познайомилися з прекрас¬ними українськими жінками, які своєю духовністю і талантами сягнули висот: оперною дівою Соломією Крушельницькою, видатною українською актрисою Марією Заньковецькою, художницями Катериною Білокур та Марією Приймаченко.

Українки не тільки талановиті, а й надзвичайно розумні. Тож не оминули увагою і жінок-вчених, дослідників, науковців, які внесли вагомий внесок у розвиток науки.

Присутні ще раз переконались, що українські жінки щиро вболівали і вболівають за свою країну, боролися і борються за її свободу і незалежність, віддаючи для цього свої зусилля, знання, почуття, енергію, а іноді й життя. Кожна з видатних жінок є яскравою зіркою в історії України.

Захід був проведений в рамках Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.