1

Згадаймо юність, що горіла в Крутах

В бібліотечному кінозалі «КіноТема», який працює при бібліотеці-філії № 3, цими днями для учнівської молоді демонстрували український історичний фільм-екшн «Крути 1918».

Вже понад сто років бій під Крутами формує національну пам’ять українців. Ця сумна і трагічна сторінка історії нашої країни набула для українського народу символічного значення. Крути стали легендою, символом героїзму та жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.

Мужність. Кохання. Свобода.

Драматична історія про героїзм українських вояків, які хотіли кохати та жити, але взяли до рук зброю і стали на захист рідної землі не залишила байдужим жодного глядача.

Особливо вразила підлітків самовідданість та любов до Батьківщини молодих солдатів – студентів та гімназистів, їх ровесників, що віддали життя за Україну.

Після перегляду кінофільму та знайомства з однойменною книгою Костянтина Тур-Коновалова «Крути 1918», учасники заходу значно краще зрозуміли не лише те, що саме сталося біля залізничної станції того січневого дня, а й чому це сталося. А відтак повніше усвідомили, що насправді значив той бій.

Давайте вивчати нашу історію, нашу довгу й важку боротьбу за незалежність, адже в ній ще так багато «білих» сторінок.

Давайте дізнаватись про наших героїв, для яких вона була такою важливою, що за неї віддавали найцінніше – життя.

Хотілось би, щоб ми, українці, були достойними своїх Великих предків, щоб їхня боротьба була не даремною.

Пам’ятаємо! Цінуємо! Переможемо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.