Здобудьмо ключ в Книжкове королівство

Теплого осіннього дня другокласники НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів №19 – ДНЗ “Лісова казка” завітали на свято юного читача, яке підготували для них бібліотекарі школи та Центральної міської бібліотеки для дітей.

Бібліотекар закладу В. Короп розповіла про історію створення перших книжок та продемонструвала презентацію «Шлях книги: від дерева до читача», а також познайомила з правилами користування бібліотекою та поводження з книгою. Зібравшись дружньою компанією школярі відмінно впоралися із казковими вікторинами, які провели учні 4-х класів.

Працівники центральної міської бібліотеки для дітей запросили малечу у подорож «Здобудьмо ключ в Книжкове королівство». У книжковому королівстві дітлахів зустрічали незвичайні казкові герої – цар Горох, Золота Рибка, хлопчик Вовка. На школярів чекали цікаві пригоди та конкурси, рухливі ігри та розваги. Маленькі читачі показали хороші знання українських народних та літературних казок, а також казок народів світу.

Другокласники довели, що вони гідні називатися читачами бібліотеки, для яких відкрилися двері у чудовий світ «Книжкового королівства».

По завершенні свята діти отримали «Посвідчення юного читача».

На згадку всі бажаючі сфотографувалися з героями свята.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.