2

Засідання груп взаємопідтримки для прийомних батьків та батьків-вихователів

12 вересня 2019 року на базі центральної міської бібліотеки для дітей відбулося засідання групи взаємопідтримки для прийомних батьків та батьків- вихователів.

Захід був організований Олександрійським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та в рамках проекту «Корекційно-розвивальна студія «Сонячні зайчики».

Під час засідання обговорено одне з актуальних питань – статеве виховання дітей. На зустріч була запрошена лікар-гінеколог Чопенко Тетяна Миколаївна, яка розповіла про особливості виховання дітей різного віку та статі. Особливо звернула увагу на одну із важливих сучасних проблем – це зниження віку початку неповнолітніми статевого життя, що супроводжується зростанням кількості штучного переривання вагітності, розширенням діапазону венеричних захворювань, появою серед школярок матерів- одиначок.

Батьки мали можливість поставити лікарю запитання, на які отримали вичерпні відповіді.

Наприкінці зустрічі фахівці із соціальної роботи та батьки обговорили нагальні проблеми та окреслили тематику наступного засідання групи взаємопідтримки. Сьогодні Олександрійським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснює соціальне супроводження 7 прийомних сімей та 4 дитячих будинків сімейного типу, що функціонують в Олександрії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.