Закон – проти страху

Восьмий рік поспіль 20 лютого в Україні відзначається День соціальної справедливості, запроваджений за ініціативою Федерації профспілок України Указом Президента у 2011 році.

Бібліотекарі Центральної міської бібліотеки ім. О.Пушкіна щорічно долучаються до відзначення цієї дати. Цьогоріч разом з фахівцем Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Лунгою-Лягушею Анною Олексіївною для студентів коледжу культури та мистецтв був проведений правовий батл «Закон – проти страху». На якому піднімались питання моральності у різних сферах життя, використовуючи уривки художньої літератури та матеріали преси. Студенти переглянули відеоролики та взяли участь у цікавій інтерактивній вікторині. Сподіваємося, що цей невеличкий урок допоміг молоді розібратися з викликами, що постають перед ними у світовому інформаційному просторі.

У відділі обслуговування експонується прес-виставка «Соціальна справедливість – основний принцип мирного і успішного життя». На виставці широко представлені книги з правознавства, соціології, актуальні періодичні видання, а також твори художньої літератури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.