Заклади дошкільної освіти та сучасна бібліотека: перспективи співпраці

24 вересня на базі Олександрійської центральної міської бібліотеки для дітей відбулася педагогічна зустріч професійної спільноти вихователів-методистів закладів дошкільної освіти.

Гості відвідали всі відділи та куточки книгозбірні, де на них чекали приємні сюрпризи: контактний зоопарк, чарівна кімната казок з ляльковим театром, театром тіней, казкотерапією, чарами… Бібліотекарі поділилися тонкощами роботи з дітьми найменших вікових категорій.

Звісно не пройшли повз відділів обслуговування дошкільників та школярів, де знайомилися з новинками дитячої літератури та методами її популяризації.

Наступна зупинка була в найтехнологічнішому куточку бібліотеки – Інтернет-центрі з 3D кімнатою. Тут бібліотекарі вкотре довели, що не сидять на місці, а йдуть в ногу з часом. 3D ручки, 3D принтер, програмована робототехніка – це не все чим може похизуватися дитяча бібліотека.

В актовій залі бібліотеки працівники розповіли про масову роботу, представили реквізит, який використовують при проведені різноманітних заходів.

Знайомство з бібліотекою та бібліотечними послугами, обмін досвідом та приємне спілкування надихнули всіх на подальшу співпрацю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.