Захист дитини у цілому світі – місія честі, любові й добра

До Всесвітнього дня дитини в центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ю. Гагаріна відбувся правовий калейдоскоп «Захист дитини у цілому світі – місія честі, любові й добра» для учнів 1-А класу Олександрійського начально-виховного комплексу.

Сьогоднішні діти – це дорослі XXI століття. Тому головне завдання дитячої бібліотеки – допомогти їм засвоїти соціально-правові принципи, які закріплені в Конвенції ООН про права дитини.

Мова йшла про основні документи, які захищають права дитини: Декларацію прав дитини, Конвенцію ООН про права дитини та Конституцію України. Бібліотекарі познайомили дітей з їхніми правами на прикладах казок: «Колобок», «Попелюшка», «Снігова королева», «Пригоди Буратіно», «Гидке каченя» та багатьох інших. Навчити дітей свідомо оцінювати ситуацію, аналізувати вчинки героїв,виховувати товариськість, почуття власної гідності, любов до своїх ближніх – ось ті завдання, які ставили перед собою бібліотечні фахівці.

Діти переглянули презентацію «Великі права маленької людини» та мультфільм «Право в казках», відповідали на запитання вікторини «Казкові герої в країні прав і обов’язків» та грали в рухливі ігри.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.