1

Зайчикова хатинка

Казки про тварин живуть поряд із нашими мріями.

Особливість їх в тому, що тварини, як люди, вміють говорити, думати, мріяти, робити буденні речі. Герої-ляльки розповсюджують тепло і поліпшують настрій, вчать розпізнавати гарних людей, стерегтися поганих, прищеплюють якості людяної натури. Казок про тварин безліч. Одна другої ліпше. І кожна казка вкладає в душу дитини щось своє.

Для вихованців групи “Літо з PUZZLE” бібліотекарі центральної міської бібліотеки для дітей підготували лялькову виставу «Зайчикова хатинка». Ця історія у підтримку маленьких та беззахисних, про тих, хто ображає і про тих, хто захищає та допомагає! Хитра Руда Лисиця так уміло маніпулює Зайчиком, що той, маючи добре серце, впускає у свою домівку жити Лисицю. Враз Зайчик залишається без житла на вулиці. Хто йому тільки не намагався допомогти: і Песик, і Ведмідь, і навіть Бик… та все марно. І от одного разу Зайчикові зустрічається кмітливий Півень.

Чи зміг невеликий, але сміливий Півень вигнати Лисицю із луб’яної хатки та повернути Зайчикові його житло дізналася малеча переглянувши лялькову виставу в Кімнаті казок бібліотеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.