За мир у всьому світі – це значить за життя

74 роки минуло з часу визволення України від німецько-фашистських загарбників. Ця дата залишиться найсвітлішим спомином у серці кожного громадянина України.

Адже саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні.

Тож, з нагоди вшанування цієї події, 25 жовтня, центральна міська бібліотека ім. О.Пушкіна провела урок мужності «За мир у всьому світі – це значить за життя» для учнів Ліцею інформаційних технологій.

Під час заходу присутніх було ознайомлено з трагічними сторінками Другої світової війни. Особливо вразили учнів відео сюжети: «Визволення України», «Історія гідності. Друга світова війна», «Над землею тумани», які змусили замислитися над тим, наскільки важливо сьогодні пам’ятати уроки історії та подвиги наших дідів і прадідів, які відстояли незалежність і волю нашої країни.

На честь полеглих, на честь усіх тих, хто не повернувся з війни, на честь безневинно загиблих жінок і дітей бібліотекар разом з учнями хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих!

Урок мужності став для всіх поштовхом сприймати уроки минулого серцем, щоб пам’ятати вічно, якою ціною здобуто перемогу в цій війні, бо жити без пам’яті, без історії – значить зостатися без кореня життя.

З Днем визволення України!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.