За чисті душі, що злетіли в небо

Герої Небесної Сотні назавжди змінили нашу Україну і самих українців, підняли національний і патріотичний дух.

20 лютого в Україні вшановують пам’ять тих громадян, завдяки яким було змінено перебіг історії нашої держави під час подій Революції Гідності, тих, хто ціною власного життя захищав ідеали демократії, відстоював права та свободи людини, європейське майбутнє України.

Годину-реквієм «За чисті душі, що злетіли в небо» було проведено працівниками центральної міської дитячої бібліотеки для учнів 7-го класу ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17 – ліцей). Захід присвячено пам’яті людей, які своїм прикладом показали, як треба сьогодні відстоювати Незалежність, любити Україну та свій народ.

Розпочався захід хвилиною мовчання та розповіддю ведучих про хід подій на Майдані Незалежності взимку 2013-2014 рр. Ці факти сколихнули весь світ та не залишили байдужими жодної душі.

А ще школярі мали можливість поспілкуватись з Олександром Івановичем Мосулегою – учасником бойових дій під час АТО та в демократичній республіці Афганістан, волонтером, який поділився спогадами, спілкувався з дітьми щодо війни, яка розпочалась тоді, триває і досі, та передав присутнім частинку своєї мужності, енергії та оптимізму.

Захід супроводжували патріотичні пісні та вірші, відеосюжети тих зимових днів.

Герої Небесної Сотні не зникли з буття, а відійшли у вічність. Ми повинні пам’ятати цих мужніх людей, адже герої не вмирають, вони вдивляються у нас із фото і відео, знову і знову йдуть у свій останній бій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.