З вогнем погані жарти

Вогонь здавна є другом людини. Він допомагає їй обігріватися і одягатися. З його допомогою людина варить метал, готує собі їжу. Вогонь рухає техніку, допомагає людині проникнути в таємниці космосу.

Але вогонь може стати і жорстоким ворогом, якщо з ним необережно поводитись, він виходить з-під контролю людини, може знищити міста і села, будинки, ліси, урожаї, все, що зустрінеться на його шляху. Часто у вогні пожеж гинуть люди.

Приблизно кожна шоста-восьма пожежа в нашій країні виникає від пустощів дітей, від їхнього невмілого, необережного поводження з вогнем. Кожен п’ятий, що загинув під час пожежі – неповнолітній.

У зв’язку із необхідністю навчання з питань пожежної безпеки бібліотекарі бібліотеки-філії №10 організували та провели годину застереження «З вогнем погані жарти» для учнів 4-В класу ЗНЗ №10.

Бібліотекарі поглибили знання про причини виникнення пожежі та підвели підсумки усього того, що діти вже знають про вогонь, його наслідки, користь та шкоду. Повторили за допомогою фотовиставки «З вогнем погані жарти» правила техніки безпеки при користуванні сірниками та електроприладами. Закріпили отримані знання за допомогою перегляду відео-презентації «Обережно вогонь».

Юні користувачі активно брали участь у вікторинах, при розгадуванні загадок, дуже гарно працювали у вправах «Пошук точок дотику», «Утвори речення», «Доповніть речення найбільш вдало». Школярі довели, що взяли від цього заходу багато корисного, а також пообіцяли пам’ятати всі поради і ні в якому випадку не втрачати обережність та з вогнем ніколи не грати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.