З вдячністю за добрий слід на землі

Понад 30 років вона віддала благородній справі – навчанню та вихованню молоді.

Вона – Педагог від Бога, невтомний організатор позакласної роботи, збирач матеріалів про історію рідного краю та ще й майстер художнього слова. Напередодні 100-річчя від дня народження Антоніни Криуленко, 26 лютого, в читальній залі Центральної міської бібліотеки для учнів гімназії-інтернату-школи мистецтв було проведено вечір-портрет «З вдячністю за добрий слід на землі». В ході заходу учні з цікавістю слухали розповідь бібліотекаря про цікаві факти з життя поетеси та переглянули відео «Штрихи до портрета Антоніни Криуленко».

Спогадами про свою добру, чуйну маму, про мудру наставницю для підростаючого покоління і колег поділилася її донька Губенко Тетяна Данилівна. Це була зворушлива і схвильована розповідь про людину, якою пишаються не тільки олександрійці, але й за межами міста та області.

Наприкінці заходу бібліотекар зачитала присутнім декілька верлібрів з літературної спадщини А.Криуленко та презентувала книжкову виставку «Такі милі серцю білі вірші», на якій представлені книги, фото світлини та копії документів Антоніни Тимофіївни.

Запрошуємо поціновувачів поезії до сектору краєзнавчої роботи Центральної міської бібліотеки осягнути силу поетичного слова Криуленко Антоніни Тимофіївни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.